pl gb de fr cn
Logo Hatrans

News

BIURO W CHINACH

W 2012 roku Hatrans i jego partnerzy w Chengdu byli inicjatorami połączenia kolejowego w Chengdu-Łódź. Od tego czasu zdobyliśmy bogate doświadczenie w pracy z chińskimi partnerami, a w 2016 r. Otworzyliśmy Biuro  w Chengdu.

aktualnosci-1.jpg
aktualnosci-2.jpg

NOWY ODDZIAŁ Ł FIRMY HATRANS W GDYNI 

Opublikowano: 16 wrz 2017, 17:38
Pragniemy państwa poinformować o nowo-powstałym oddziale, którego lokalizacja znajduje się w mieście Gdynia. Działamy tam w oparciu o terminale kontenerowe Gdyni i Gdańska:
BCT Bałtycki Terminal Kontenerowy
GCT Gdynia Container Terminal
DCT Gdansk Deepwater Container Terminal
GTK Gdański Terminal Kontenerowy
Świadczymy kompleksowe usługi spedycyjno-transportowe ładunków FCL – cało kontenerowych oraz LCL – drobnicowych. Profesjonalnie organizujemy wszystkie wymagane prawem inspekcje towarów (WIS, SANEPID, WIORiN), ubezpieczenia ładunków w transporcie multimodalnym, odprawy celne

aktualnosci-3.jpg

OBSŁUGA SKLEPÓW INTERNETOWYCH

 Opublikowano: 16 wrz 2017, 17:35
Pragniemy państwa poinformować o możliwości skorzystania z naszych usług w dziedzinie obsługi sklepów internetowych. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie dotyczące magazynowania i dystrybucji.
Więcej szczegółów można uzyskać pod adresem: email: hatrans@hatrans.pl

INTERNATIONAL SUPPLY CHAIN AND SMART LOGISTICS EXPO 2018

W  2018 r. braliśmy udział w targach China (Chengdu) International Supply Chain and Smart Logistics Expo 2018, które odbyły się w dniach 28-30 listopada. W ich trakcie promowaliśmy nie tylko usługi naszej Firmy- także nasze miasto Łódź jako logistyczne centrum Europy.

aktualnosci-4.jpg